Air Transport Solutions

Charterové lety s cargem a cestujícími

Air Transport Solutions poskytuje od roku 1999 služby brokera charterových letů s cargem a cestujícími v celosvětovém měřítku do a ze všech dostupných destinací. V České republice pak využíváme nejen letiště Praha-Ruzyně, ale i další letiště s potřebným zázemím - Ostrava-Mošnov, Pardubice, Brno-Tuřany, Karlovy Vary a další. Létáme, kdy je třeba, kam je třeba, s čím a s kým je třeba.

Cargo charterové lety

Specializujeme se zejména na následující druhy přeprav:

  • nadrozměrné druhy zboží (vozidla, strojírenské výrobky, investiční celky)
  • časově senzitivní zboží (díly a komponenty v automobilovém průmyslu, AOG)
  • rozsáhlé kusové zásilky (textil, průmyslové výrobky)
  • živá zvířata
  • lety s humanitární pomocí do postižených oblastí

Cargo charterové lety v našem podání jsou zárukou prvotřídního servisu za nejlepší dostupné ceny. Zajišťujeme veškeré typy letadel od malých strojů velikosti Cessna či Let 410 až po velkokapacitní letadla Iljušin Il-76, Boeing 747, Antonov An124-Ruslan nebo Antonov An-225, které je schopné vzít na palubu až 240 tun zboží.

Charterové lety s cestujícími

Air Transport Solutions zajišťuje také celosvětově charterové lety s cestujícími. Nejčastějšími klienty jsou zejména sportovní kluby, významné společnosti řešící dopravy vrcholného managementu na obchodní schůzky a jednání, V.I.P. cestující a celebrity ze světa kultury a byznysu. Zajištújeme rovněž charterové lety na zahraniční veletrhy. Jako vždy se splněním všech požadavků našich klientů. Vyžádejte si prosím kdykoli naši nabídku.