Air Transport Solutions

Cubana de Aviación: letenky a víza na Kubu

Výhradní zastoupení (GSA) v České republice a na Slovensku

» www.cubana.cu

cubana@atsolutions.cz
Tel.: +420 241 080 748
Fax: +420 241 080 749
Mobil: +420 732 107 940
Skype: cubana.prg, atsolutions-letenky

Spojení:
autobusová zastávka U hangáru:
autobus č. 100, 119, 179
placené parkoviště u objektu
Návštěvy po dohodě termínu!!

Mapy.cz: Air Transport Solutions

Objevte Kubu - perlu Karibiku - s leteckou společností Cubana de Aviación. Cestujte do země podmanivé salsy, krásných pláží, voňavého tabáku, lahodného rumu a přívětivých obyvatel.

Cubana logo Cubana de Aviación byla založena 8. října 1929 a je dnes hlavním kubánským přepravcem, který nabízí spojení na největší karibský ostrov Kubu a také vnitrostátní lety po Kubě.

Cubana v současnosti létá z hlavních evropských letišť (Paříž Orly, Madrid Barajas a Řím Fiumicino) a rovněž z Kanady (Toronto a Montreal) do mnoha destinací na Kubě (Havana, Holguin, Santiago de Cuba), v Karibiku, Střední Americe a rovněž v Jižní Americe.

Pro cestující z České republiky a Slovenska jsou připraveny speciální tarify z Prahy s využitím přípojných letů letecké společnosti ČSA. Rovněž jsou k dispozici tarify s odletem z letišť v Evropě. S Cubanou můžete cestovat po celý rok na pravidelných linkách jak v ekonomické třídě, tak i ve velmi pohodlné business třídě s názvem Tropical Class. Jedině s námi můžete cestovat na Kubu a přitom ji poznat celou - vystoupit z dálkového letu z Evropy například v Santiagu de Cuba nebo Santa Claře a zpět letět z Havany.

Informace o spojeních, tarifech a knihování poskytneme rádi všem zájemcům o cestu na Kubu na našich kontaktních spojeních - telefon 241 080 748, cubana@atsolutions.cz, skype - atsolutions-letenky.

Těšíme se i na Vás na palubách letadel letecké společnosti Cubana de Aviación.

V naší kanceláři nabízíme všem zájemcům rovněž kubánská turistická víza přímo k letence, nebo i separátně.

Nabízíme rovněž zajištění ubytování v překrásné ville v rezidenční čtvrti Havany - s 5 ložnicemi, 3 koupelnami, garáží, venkovním bazénem, internetem, TV s českou videotékou a dobře zásobeným barem s čerstvými doutníky. Stačí když nás kontaktujete na náš email s Vašimi požadavky.

Dálkové lety z Evropy jsou provozovány novými letouny typu ILJUŠIN IL-96-300. Na kratších spojích jsou pak nasazovány letadla typu AIRBUS A320, TUPOLEV TU-204, JAKOVLEV JAK-42.